Activacions Carretillas, S.L
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Галерија

Activacions Carretillas, S.L

Телефони
Веб-страница
http://www.activacions.com/en
Работно време
08:30-18:00 Пон - Пет
Локација
Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona
C/ Josep Ros i Ros, 22 nave 4 (Pol. Ind. La Clota) 08740 Sant Andreu de la Barca Barcelona, Spain
Лица за контакт
Pedro Gómez
English, Español
Andrés García
Español
Последни понуди
Jungheinrich EFG 213 MP 310 ZZ - преден вилушкар со три тркала
 10
5 800 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2009
Електро
1 479 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 1ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4797

BT SWE 100 - сложувач
 7
2 750 EUR

Сложувач

2012
Електро
523 ч
Висина на кревање: 2 900 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 10ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4790

BT SPE 125 L - сложувач
 7
4 100 EUR

Сложувач

2014
Електро
2 362 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 10ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4792

BT SPE 125 L - сложувач
 7
4 100 EUR

Сложувач

2014
Електро
3 332 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 10ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4793

BT SWE 100 - сложувач
 7
2 650 EUR

Сложувач

2012
Електро
1 701 ч
Висина на кревање: 2 900 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 10ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4789

BT SPE 125 L - сложувач
 8
3 600 EUR

Сложувач

2013
Електро
4 039 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 10ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4791

Linde T 16 - вилушкар за палети
 7
1 500 EUR

Вилушкар за палети

2014
Електро
2 152 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4784

Linde T 16 - вилушкар за палети
 7
1 600 EUR

Вилушкар за палети

2014
Електро
4 021 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4771

Linde T 16 - вилушкар за палети
 7
1 100 EUR

Вилушкар за палети

2009
Електро
1 982 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4776

Linde T 16 - вилушкар за палети
 7
1 200 EUR

Вилушкар за палети

2010
Електро
4 464 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4778

Прикажи ги сите понуди (138)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Activacions Carretillas, S.L
Вашата порака е испратена.