ABLIS POIDS LOURDS

Телефони
Локација
Франција, ABLIS
21 Rue de la Mairie 78660 ABLIS Ile-de-France, Yvelines 78, France
Лица за контакт
Natalia GIRERD
English, Français, Русский
Последни понуди
Samro  - полуприколка со церада
 4
7 800 EUR

Полуприколка со церада

2014
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 18-0247

Chereau  - полуприколка ладилник
 7
9 500 EUR

Полуприколка ладилник

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0243

Iveco Stralis 310 - камион ладилник
 5
8 500 EUR

Камион ладилник

2007
505 444 km
4x2
310 hp
Бруто тежина: 19 450 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0191

Scania P 360 - камион ладилник
 5
19 500 EUR

Камион ладилник

2012
824 731 km
4x2
360 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 20-0012

Fruehauf  - полуприколка со церада
 5
8 200 EUR

Полуприколка со церада

2012
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0094

Trouillet  - приколка сандучар
 5
6 000 EUR

Приколка сандучар

2003
3-оски
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0140

Renault Premium 440 DXI - камион влекач
 8
6 500 EUR

Камион влекач

2006
846 126 km
4x2
440 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0246

Fruehauf  - полуприколка сандучар
 4
6 800 EUR

Полуприколка сандучар

2011
2-оски
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0272

Schmitz Cargobull  - полуприколка со церада
 4
8 500 EUR

Полуприколка со церада

2011
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 19-0229

Renault Premium 460 DXI - камион влекач
 5
10 000 EUR

Камион влекач

2012
907 655 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 14ден

ABLIS POIDS LOURDS

Франција, ABLIS

Идентификација 18-0290

Прикажи ги сите понуди (111)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до ABLIS POIDS LOURDS
Вашата порака е испратена.