2 MAT

 Изнајмување
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
www.2mat.com
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Белгија, Overijse
Belgique, Brabant flamand 3090 Overijse Rameistraat 123
Workshop BIA
Белгија
Avenue de Spirou 3, 6220 Fleurus, Belgium
Лица за контакт
Pieter Schreinemachers
Deutsch, English, Français, Nederlands
Thierry Dierckx
English, Français, Nederlands
Последни понуди
Komatsu WA470-7 - утоварувач со тркала
 19
161 500 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2016
6 700 ч
Нето тежина: 26 500 kg
277 hp

Онлајн: 13ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Finlay 683 SuperTrak - градежно сито
 12
28 000 EUR
Нето цена

Градежно сито

2000
Нето тежина: 25 000 kg

Онлајн: 14ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Metso ST 2.4 - градежно сито
 1
174 000 EUR
Нето цена

Градежно сито

2020
171 ч
Нето тежина: 26 500 kg

Онлајн: 20ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Metso LT 96 - дробилка
 1
356 900 EUR
Нето цена

Дробилка

2020
163 ч
Нето тежина: 29 000 kg

Онлајн: 20ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Komatsu PW160-10 - багер на тркала
 4
112 500 EUR
Нето цена

Багер на тркала

2018
1 044 ч
Нето тежина: 17 200 kg
150 hp

Онлајн: 1мес 5ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Komatsu PC210 LCI-11 - багер гасеничар
 9
172 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2019
504 ч
Нето тежина: 22 990 kg
167 hp

Онлајн: 1мес 6ден

2 MAT

Белгија, Zutphen

Volvo L 110 E - утоварувач со тркала
 11
42 000 EUR
Нето цена

Утоварувач со тркала

2004
7 460 ч
Нето тежина: 20 200 kg
211 hp

Онлајн: 1мес 6ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Komatsu HB365LC-3 - багер гасеничар
 4
193 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2018
2 351 ч
Нето тежина: 36 500 kg
275 hp

Онлајн: 1мес 6ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Komatsu PC80MR-3 - мини багер
 10
35 000 EUR
Нето цена

Мини багер

2014
6 650 ч
Нето тежина: 7 550 kg
64 hp

Онлајн: 1мес 6ден

2 MAT

Белгија, Zutphen

Komatsu PC210 LC-11 - багер гасеничар
 20
114 000 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2018
1 748 ч
Нето тежина: 22 990 kg
167 hp

Онлајн: 1мес 6ден

2 MAT

Белгија, Fleurus

Прикажи ги сите понуди (48)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до 2 MAT
Вашата порака е испратена.