Трактори


6 851
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 343 1/343   
Сортирај според:
Резултати по страница:
CLAAS AXION 850 CIS - трактор
103 411 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Valtra N134 Direct  - трактор со тркала
Прашајте за цена
John Deere 7230 R Commandquad - трактор
 15
65 000 EUR
Нето цена

Трактор

2013
6 605 ч
260 hp

Онлајн: 2мес 29ден

Agrikontor Neuholland GmbH

Германија, Hamburger Chaussee 21

Идентификација 10166

Latil Tractor - трактор со тркала
 20
27 500 EUR
Нето цена

Трактор со тркала

1935

Онлајн: 6мес 9ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

Ford 6610 - трактор
 18
5 750 EUR
Нето цена

Трактор

1985
4 750 ч
89 hp

Онлајн: 3час 52мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001445

Massey Ferguson 155 - трактор
 13
3 000 EUR
Нето цена

Трактор

1985
2 780 ч

Онлајн: 3час 54мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001465

Massey Ferguson 265 - трактор
 14
7 500 EUR
Нето цена

Трактор

1985

Онлајн: 3час 54мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001459

Massey Ferguson 275 - 4x4 - трактор
 18
Прашајте за цена

Трактор

1985
3 439 ч

Онлајн: 3час 56мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001483

Fiat 880 - трактор
 12
5 500 EUR
Нето цена

Трактор

1985
804 ч

Онлајн: 3час 56мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001484

Massey Ferguson 375 - трактор
 13
12 000 EUR
Нето цена

Трактор

1998
6 559 ч

Онлајн: 3час 56мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001488

Ford 5600 - трактор
 13
5 500 EUR
Нето цена

Трактор

1979
1 066 ч

Онлајн: 3час 58мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001494

Ford 5000 - трактор
 16
4 750 EUR
Нето цена

Трактор

1985

Онлајн: 3час 58мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001500

Massey Ferguson 590 - трактор
 15
6 000 EUR
Нето цена

Трактор

1985

Онлајн: 3час 58мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001498

Fiat 115-90 - трактор
 16
22 500 EUR
Нето цена

Трактор

1985
9 133 ч

Онлајн: 3час 58мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001504

Fiat 115-90 - трактор
 17
23 000 EUR
Нето цена

Трактор

1985

Онлајн: 3час 58мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde

Идентификација 001505

Massey Ferguson 8737  - трактор со тркала
 12
119 300 EUR

Трактор со тркала

2016
888 ч
375 hp

Онлајн: 12час 45мин

TAURE AS

Естонија, Estland

Massey Ferguson 7726  - трактор со тркала
 8
59 000 EUR

Трактор со тркала

2019
5 940 ч
256 hp

Онлајн: 12час 45мин

TAURE AS

Естонија, Estland, Türi

Fiat 60-90 DT - трактор
 7
Прашајте за цена

Трактор

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01175

New Holland TT75 - трактор
 12
Прашајте за цена

Трактор

Ново
2020
5 ч
75 hp

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01446

Massey Ferguson 158 - трактор
 10
Прашајте за цена

Трактор

1976

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01360

New Holland M160 - трактор
 12
Прашајте за цена

Трактор

9 362 ч
160 hp

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01146

Fiat 88-94 DT - трактор
 10
Прашајте за цена

Трактор

1994
9 310 ч
85 hp

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01400

Fiat 80-90 DT - трактор
 11
Прашајте за цена

Трактор

1989
7 841 ч
80 hp

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01427

Fiat 70-90 - трактор
 5
Прашајте за цена

Трактор

70 hp

Онлајн: 12час 46мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација 01037

1 2 3 343   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.