Нов стазен распрскувач John Deere M962I Neu

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд JOHN DEERE
Идентификација 12568-1976
Година на производство 2020
Ново
Работна ширина 27 000 mm
Волумен 6 200 L
Максимална брзина 40 km/h
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 520/85R42
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
  • компјутер за патување

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
07:37
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.