Стазен распрскувач Inuma IAS 5024

Онлајн: 1мес 30ден

Бренд INUMA
Идентификација 12568-1971
Година на производство 1996
Работна ширина 24 000 mm
Волумен 5 000 L
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
  • компјутер за патување
12500 EUR
12 500
EUR
  • 768 564 MKD
  • 15 193 USD

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
06:57
12 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Стазен распрскувач Jacoby Eurotrain 3500
Jacoby Eurotrain 3500
1996
Германија, Büren
Стазен распрскувач Jacoby Eurotrain 3500, 1996
Стазен распрскувач Amazone UG3000 Power
Amazone UG3000 Power
1996
Германија, Büren
9 937 EUR
Стазен распрскувач Amazone UG3000 Power, 1996
Стазен распрскувач Hardi TZY 3500 Isobus
Hardi TZY 3500 Isobus
1996
Германија, Büren
6 323 EUR
Стазен распрскувач Hardi TZY 3500 Isobus, 1996
Стазен распрскувач Hardi TZY2400 21m
Hardi TZY2400 21m
1996
Германија, Büren
4 202 EUR
Стазен распрскувач Hardi TZY2400 21m, 1996
Стазен распрскувач Inuma ias 5024
Inuma ias 5024
1996
Германија, Hamburg
12 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma ias 5024, 1996
Стазен распрскувач Inuma IAS 5024 Professional
Inuma IAS 5024 Professional
2010
Германија, 31188 Holle
16 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma IAS 5024 Professional, 2010
Стазен распрскувач Inuma 5024 Professional
Inuma 5024 Professional
2009
Германија, Elsnig
14 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma 5024 Professional, 2009
Стазен распрскувач Inuma 5024 professional
Inuma 5024 professional
2009
Германија, Hamburg
14 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma 5024 professional, 2009
Стазен распрскувач Inuma ias 5036
Inuma ias 5036
2012
Германија, Hamburg
28 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma ias 5036, 2012
Стазен распрскувач Inuma ias 7036
Inuma ias 7036
2010, 6 440 ч
Германија, Hamburg
33 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma ias 7036, 2010
Стазен распрскувач Inuma ias 3530
Inuma ias 3530
1997
Германија, Hamburg
7 560 EUR
Стазен распрскувач Inuma ias 3530, 1997
Стазен распрскувач Inuma ias 5036
Inuma ias 5036
2012
Германија, Hamburg
28 500 EUR
Стазен распрскувач Inuma ias 5036, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.