Стазен распрскувач Hardi TZY2400 21m

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд HARDI
Идентификација 12568-1980
Година на производство 1996
Работна ширина 21 000 mm
Волумен 2 400 L
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 9,5x44
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
  • компјутер за патување
4202 EUR
4 202
EUR
  • 258 360 MKD
  • 5 107 USD

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
08:03
4 202
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.