Стазен распрскувач Hardi Commander 3200

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд HARDI
Идентификација 12568-1977
Работна ширина 24 000 mm
Волумен 3 400 L
Максимална брзина 40 km/h
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 5
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 420/85R38
Кабина/внатрешност
  • дополнителни светла
  • компјутер за патување

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
08:30
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Стазен распрскувач Hardi Commander Plus
Hardi Commander Plus
2000
Германија, Büren
9 938 EUR
Стазен распрскувач Hardi Commander Plus, 2000
Стазен распрскувач Hardi Commander Classic
Hardi Commander Classic
2006
Германија, Büren
Стазен распрскувач Hardi Commander Classic, 2006
Стазен распрскувач Hardi Commander 4200/27
Hardi Commander 4200/27
1999
Германија, Büren
5 462 EUR
Стазен распрскувач Hardi Commander 4200/27, 1999
Стазен распрскувач Hardi TZY 3500 Isobus
Hardi TZY 3500 Isobus
1996
Германија, Büren
6 323 EUR
Стазен распрскувач Hardi TZY 3500 Isobus, 1996
Стазен распрскувач Hardi TZY2400 21m
Hardi TZY2400 21m
1996
Германија, Büren
4 202 EUR
Стазен распрскувач Hardi TZY2400 21m, 1996
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200
Hardi Commander 3200
1998
Германија, Hamburg
10 920 EUR
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200, 1998
Стазен распрскувач Hardi commander 3200
Hardi commander 3200
2006
Германија, Hamburg
13 030 EUR
Стазен распрскувач Hardi commander 3200, 2006
Стазен распрскувач Hardi commander 3200
Hardi commander 3200
2006
Германија, Hamburg
13 030 EUR
Стазен распрскувач Hardi commander 3200, 2006
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200
Hardi Commander 3200
2005, 18 800 ч
Германија, Hamburg
20 000 EUR
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200, 2005
Стазен распрскувач Hardi commander 3200
Hardi commander 3200
2006
Германија, Hamburg
13 030 EUR
Стазен распрскувач Hardi commander 3200, 2006
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200 Plus
Hardi Commander 3200 Plus
2001
Германија, Hamburg
14 900 EUR
Стазен распрскувач Hardi Commander 3200 Plus, 2001
Стазен распрскувач Hardi commander
Hardi commander
2009
Германија, Hamburg
18 000 EUR
Стазен распрскувач Hardi commander, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.