Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25 од Германија, 79500 EUR за продажба - ID: 8671152
Каталог
Продава
Поставете оглас

79 500EUR

  • ≈ 4 898 472 MKD
  • ≈ 86 415 USD

Evers duo-disc 1800-25

Систем за наводнувањеEvers duo-disc 1800-25
2022

79 500EUR

Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25

Објавено: 25ден

PDF
Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25: слика 1
Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25: слика 2
Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25: слика 3
Систем за наводнување Evers duo-disc 1800-25: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 25ден

PDF

79 500EUR

  • ≈ 4 898 472 MKD
  • ≈ 86 415 USD
Бренд

Број на оглас

46618-HWDUGMK
Година на производство

2022
Локација

Германија, DE-49661 CLOPPENBURG

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

EVERS DUO-DISC 1800-25, Schlitzgerät, Gebrauchtmaschine, - Baujahr 2022, - 6400kg Eigengewicht, - 18m Arbeitsbreite,, Der Verkauf erfolgt im Kundenauftrag!, € netto zzgl. 19% MwSt = € brutto, Ansprechpartner Hartwig Lüken -

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

79 500EUR

  • ≈ 4 898 472 MKD
  • ≈ 86 415 USD

Лица за контакт
Johann Stolberg
Deutsch, English
Nemanja Arsic
Srpski, Slovenčina, Slovenščina
Maxim Talpa
English, Română, Русский
Alex Renaud
English, Français
Forgest Potka
Ελληνικά
Guillermo Fidalgo
English, Español
Marco Zane
English, Italiano
István Pásztor
English, Magyar
Petar Moryanov
Български
Mike Bewersdorf
Deutsch

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Agricultural machinery
t1 test unit - E-FARM COM