Опреми за сеење


   Страница 1 од 50 1/50   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Amazone AD 3000 Super - семенска дупчалка
 12
14 100 EUR

Семенска дупчалка

Ново
2019

Онлајн: 1мес 22ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, Wieselburg

Becker Centra Super 2 - семенска дупчалка
 19
1 750 EUR
Нето цена

Семенска дупчалка

1995

Онлајн: 13ден

Agrikontor Neuholland GmbH

Германија, Hamburger Chaussee 21

Идентификација 10326

Kuhn Planter - прецизна машина за сеење
 10
5 042 EUR

Прецизна машина за сеење

2010

Онлајн: 10мес 7ден

Schlüter Landtechnik

Германија, Büren

Идентификација 12568-1502

Lemken Solitär 9/600  Zirkon 10/600 - семенска дупчалка
 20
29 500 EUR
Нето цена

Семенска дупчалка

2010

Онлајн: 7час 58мин

Agrikontor Neuholland GmbH

Германија, Hamburger Chaussee 21

Идентификација 10334

Väderstad Rapid400C - семенска дупчалка
 11
28 400 EUR

Семенска дупчалка

Онлајн: 12час 26мин

TAURE AS

Естонија, Estland, tartu

Pöttinger TerraSem 4000 T - семенска дупчалка
 8
13 000 EUR

Семенска дупчалка

2009

Онлајн: 12час 27мин

TAURE AS

Естонија, Estland

Kongskilde 06-40-RH - прецизна машина за сеење
 6
Прашајте за цена

Прецизна машина за сеење

Онлајн: 12час 31мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација M75

Amazone ED 602 K CONTOUR - прецизна машина за сеење
 6
Прашајте за цена

Прецизна машина за сеење

2005

Онлајн: 18час 54мин

Technik Center Alpen GmbH

6

Германија, D-46519 Alpen, Weseler Strasse 28

Идентификација TCA3010622

Grimme GL 420 - опрема за сеење
 8
Прашајте за цена

Опрема за сеење

2011

Онлајн: 19час 7мин

WIJHA B.V.

Холандија, Hardenberg

kverneland ACCORD OPTIMA - прецизна машина за сеење
 6
99.06 EUR

Прецизна машина за сеење

2001

Онлајн: 20час 6мин

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

kverneland ACCORD DA-X 4m - семенска дупчалка
 6
33.02 EUR

Семенска дупчалка

2000

Онлајн: 20час 6мин

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

kverneland Accord DA-S 3m - семенска дупчалка
 6
154.09 EUR

Семенска дупчалка

1998

Онлајн: 20час 6мин

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Becker 12 rækket - прецизна машина за сеење
3 362 EUR

Прецизна машина за сеење

Онлајн: 20час 29мин

Ingemann Larsen A/S

Данска, Dänemark, Nykøbing Mors

Gaspardo ST 300 6-Reihen - прецизна машина за сеење
 7
7 983 EUR

Прецизна машина за сеење

2008
12 000 ч
Нето тежина: 1 275 kg

Онлајн: 20час 34мин

D. Lankhorst & Co. GmbH

K D

Германија, 49828 Neuenhaus

Идентификација 10818-42489

Becker HKT 12 DTE e-Motion - прецизна машина за сеење
 10
19 538 EUR

Прецизна машина за сеење

2010
Нето тежина: 2 960 kg

Онлајн: 20час 35мин

D. Lankhorst & Co. GmbH

K D

Германија, 26169 Thüle

Идентификација 10818-42262

Becker mais zaaimachine 4 rijen - семенска дупчалка
 8
1 750 EUR

Семенска дупчалка

Онлајн: 20час 48мин

Handelsonderneming de Weert

Холандија, Bakel (Region: Noord-Brabant)

Amazone ED 451 K - семенска дупчалка
 10
6 500 EUR

Семенска дупчалка

1998

Онлајн: 22час 6мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Broekland

Идентификација 74434

Amazone ED 452 K - семенска дупчалка
 9
8 500 EUR

Семенска дупчалка

2003

Онлајн: 22час 6мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Broekland

Идентификација 74436

Amazone ED 452 K - семенска дупчалка
 9
8 500 EUR

Семенска дупчалка

2003

Онлајн: 22час 7мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Broekland

Идентификација 74435

Monosem 6 rij maispoter - семенска дупчалка
 6
8 500 EUR

Семенска дупчалка

Онлајн: 22час 7мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Lemele

Kongskilde Demeter Classic 3000A - семенска дупчалка
 3
3 000 EUR

Семенска дупчалка

2002

Онлајн: 22час 7мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Lemele

Идентификација 71755

Amazone ED 601 K - прецизна машина за сеење
 13
8 500 EUR

Прецизна машина за сеење

1999

Онлајн: 22час 7мин

Bruggeman Mechanisatie BV

6

Холандија, Niederlande, Broekland

Идентификација 74437

Monosem ng plus 6-reihig - прецизна машина за сеење
 8
17 610 EUR

Прецизна машина за сеење

2011

Онлајн: 22час 33мин

E-FARM GmbH

Германија, AT-5274 BURGKIRCHEN

Идентификација 46618-WTMPXYQ

1 2 3 50   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.