Опреми за обработка на почва


   Страница 1 од 149 1/149   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Netzegge  - ситнач со синџири
 6
350 EUR

Ситнач со синџири

100 ч

Онлајн: 1мес 3ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, Wieselburg

Actisol Cybelle 4.5 m Texsol - плуг
 16
Прашајте за цена

Плуг

2020

Онлајн: 2мес 23ден

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4617

Becker Danagri Plöjboy 2000 - Frontpacker - ваљак за фарма
 16
2 800 EUR
Нето цена

Ваљак за фарма

2005

Онлајн: 1мес 9ден

Agrikontor Neuholland GmbH

Германија, Hamburger Chaussee 21

Идентификација 10300

 /  UNBEKANNT Doppelpacker - ваљак за фарма
 1
250 EUR

Ваљак за фарма

Онлајн: 7час 55мин

LVD Bernard KRONE GmbH

Германија, 48480 Spelle

Идентификација 12521-156433

Tigges Nautilus 930 - W160 - ваљак за фарма
 4
4 150 EUR

Ваљак за фарма

2019

Онлајн: 7час 55мин

LVD Bernard KRONE GmbH

Германија, 48480 Spelle

Идентификација 12521-142441

Kuhn XM2-36  - ситнач со дискови
 6
15 000 EUR

Ситнач со дискови

2015

Онлајн: 11час 49мин

TAURE AS

Естонија, Estland, tartu

Maletti 90 cm - опрема за обработка на почва
 6
750 EUR

Опрема за обработка на почва

Онлајн: 11час 50мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација M93

SCHIJVENEG 24 schijven - ситнач со дискови
 4
Прашајте за цена

Ситнач со дискови

Ново
2020

Онлајн: 11час 50мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Disc Harrow 20 Disc - ситнач со дискови
 5
Прашајте за цена

Ситнач со дискови

Ново
2021

Онлајн: 11час 50мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Disc Ploug 3 Disc - плуг
 1
Прашајте за цена

Плуг

Ново
2021

Онлајн: 11час 53мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Disc Plough 5 Disc - плуг
 1
Прашајте за цена

Плуг

Ново
2021

Онлајн: 11час 53мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Disc Harrow 14 Disc - ситнач со дискови
 5
Прашајте за цена

Ситнач со дискови

Ново
2021

Онлајн: 11час 54мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Disc Plough 4 Disc - плуг
 1
Прашајте за цена

Плуг

Ново
2021

Онлајн: 11час 56мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Frost Mosel4 - плуг
 6
1 750 EUR

Плуг

Онлајн: 11час 56мин

H & G Exporttractors

Холандија, Callantsoog

Идентификација M96

Agro-Masz Cambridgewalze-XXL Hestile 6,30m-NEU  - ваљак за фарма
 19
Прашајте за цена

Ваљак за фарма

Ново

Онлајн: 13час 50мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Agro-Masz 5-Schar-Vario-Vorführpflug  - плуг
 6
14 988 EUR

Плуг

2019

Онлајн: 13час 50мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Agro Masz Duro 30 I - Neu  - плуг
 20
Прашајте за цена

Плуг

Ново

Онлајн: 13час 50мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Agro-Masz Scheibenegge 3m mit Hitch-NEU  - ситнач
 16
5 340 EUR

Ситнач

Ново
2020

Онлајн: 13час 50мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Intertech Flügelschargrubber-Keilringwalze-NEU  - култиватор
 12
4 788 EUR

Култиватор

2019

Онлајн: 13час 50мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Agrotika MS 620-Rotorhacke-NEU  - ситнач
 14
10 668 EUR

Ситнач

Онлајн: 13час 51мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

 Scheibenegge3m-NEU  - ситнач
 5
5 340 EUR

Ситнач

Ново

Онлајн: 13час 51мин

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

Wertcon Pistesleep PRO 150cm - опрема за обработка на почва
 17
400 EUR
Нето цена
Аукција

Опрема за обработка на почва

Ново
2020

Онлајн: 14час 14мин

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

 FRONTPACKER - ваљак за фарма
 3
1 416 EUR

Ваљак за фарма

Онлајн: 18час 17мин

AGRAVIS Technik Saltenbrock GmbH

6

Германија, D-34414 Warburg, Lüdtkefeld 20

Идентификација SAL2815829

1 2 3 149   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.