Култиватор Kverneland CTC 620

Онлајн: 2мес 15ден

Бренд KVERNELAND
Идентификација 12568-1968
Година на производство 2011
Работна ширина 6 200 mm
Максимална брзина 40 km/h
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 340/55-16
  • задни гуми: 480/45-17

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
07:45
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.