Култиватор Kuhn Cultimer L400R NS

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд KUHN
Идентификација 12568-1978
Година на производство 2019
Работна ширина 4 000 mm
Локација Германија, Büren
Телефон +49 2951...
16807 EUR
16 807
EUR
  • 1 033 380 MKD
  • 20 428 USD

Продавач
Schlüter Landtechnik
Schlüter Landtechnik Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
08:17
16 807
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.