Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren

Онлајн: 3ден

Бренд KRONE
Идентификација G0106520
Година на производство 2008
Нето тежина 2 600 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 13 400 kg
Боја сива
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 252...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 45 m³
6675 EUR
6 675
EUR
  • 411 289 MKD
  • 8 122 USD

Продавач
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Германија
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:15
Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
6 675
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 675 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 675 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 875 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 675 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 875 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 875 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2008
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2016
Германија, Oelde
10 775 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2016
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren
Krone - Heck mit Portaltüren
2010
Германија, Oelde
8 250 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Heck mit Portaltüren, 2010
Заменски сандак со церада Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Германија, Oelde
Заменски сандак со церада Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Заменски сандак со церада Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - Wechselbrücke Ko
Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - Wechselbrücke Ko
Германија, Oelde
Заменски сандак со церада Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - Wechselbrücke Ko
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.820 mm lang
Krone - BDF System 7.820 mm lang
2008
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.820 mm lang, 2008
Заменски сандак со церада Krone Wechselbrücke WP 7,3 LS 4 Bordwände mit Plane un
Krone Wechselbrücke WP 7,3 LS 4 Bordwände mit Plane un
2005, 5-оски
Германија, Kirchberg
4 500 EUR
Заменски сандак со церада Krone Wechselbrücke WP 7,3 LS 4 Bordwände mit Plane un, 2005

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.