Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!

Онлајн: 4мес 16ден

Бренд KRONE
Година на производство 2004
Нето тежина 2 700 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Lippstadt
Телефон +49 - (0)294...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 45 m³

Продавач
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
03:27
Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2005
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2005
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2006
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2006
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2008
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2008
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2005
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2005
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.