Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!

Онлајн: 4мес 16ден

Бренд KRONE
Година на производство 2019
Нето тежина 2 520 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Lippstadt
Телефон +49 - (0)294...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 310 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 45 m³

Продавач
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
02:31
Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!, 2019
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU, 2019
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU, 2019
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!, 2019
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2005
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2005
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 2006
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
1998
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 1998
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
2003
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 2003
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
1998
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 1998
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
1998
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, 1998
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!, 2019

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.