Заменски сандак со церада Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45

Онлајн: 3мес 2ден

Бренд KRONE
Идентификација G0106633 M
Година на производство 2008
Нето тежина 2 700 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 252...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
1375 EUR
1 375
EUR
  • 84 551 MKD
  • 1 531 USD

Нето цена

BRÜGGEN SWAP-STORE
Продавач
BRÜGGEN SWAP-STORE
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
05:08
Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
1 375
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
2008
Германија, Oelde
1 375 EUR
Заменски сандак со церада Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45, 2008
Заменски сандак со церада Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
2008
Германија, Oelde
1 375 EUR
Заменски сандак со церада Krone 3 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45, 2008
Заменски сандак со церада Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
2008
Германија, Oelde
1 175 EUR
Заменски сандак со церада Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45, 2008
Заменски сандак со церада Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45
2008
Германија, Oelde
1 175 EUR
Заменски сандак со церада Krone 9 St. Baustoff - Flats, BDF-7.45, 2008
Заменски сандак со церада Krone Vollplane
Krone Vollplane
2008
Германија, Oelde
4 275 EUR
Заменски сандак со церада Krone Vollplane, 2008
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck
Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck
2008
Германија, Oelde
6 850 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck, 2008
Заменски сандак со церада Krone Große Auswahl an Wechselbrücken
Krone Große Auswahl an Wechselbrücken
Германија, Oelde
1 EUR
Заменски сандак со церада Krone Große Auswahl an Wechselbrücken
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Stahldach
Krone Schiebeplane mit Stahldach
2012
Германија, Oelde
5 750 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Stahldach, 2012
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Stahldach
Krone Schiebeplane mit Stahldach
2016
Германија, Oelde
10 775 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Stahldach, 2016
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
2006
Германија, Oelde
5 850 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU, 2006
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
2006
Германија, Oelde
5 850 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU, 2006
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck
Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck
2006
Германија, Oelde
5 850 EUR
Заменски сандак со церада Krone Schiebeplane mit Edscha Schiebeverdeck, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.