Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m
Krone - BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m
2006
Германија, Heidesee
2 000 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m, 2006
Заменски сандак со церада Krone WP 7,3 LF 5-CS, neue Plane, 2 x vorhanden
Krone WP 7,3 LF 5-CS, neue Plane, 2 x vorhanden
2016
Германија, Bakum
6 700 EUR
Заменски сандак со церада Krone WP 7,3 LF 5-CS, neue Plane, 2 x vorhanden, 2016
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2005
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2005
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.820 mm lang, LACK + PLANE NEU!!
Krone - BDF System 7.820 mm lang, LACK + PLANE NEU!!
2009
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.820 mm lang, LACK + PLANE NEU!!, 2009
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2006
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2008
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2008
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Заменски сандак со церада Krone - Jumbo Plane mit Bordwand
Krone - Jumbo Plane mit Bordwand
2008
Германија, Heidesee
1 490 EUR
Заменски сандак со церада Krone - Jumbo Plane mit Bordwand, 2008

Заменски сандак со церада Krone 2 x Plane 7,15 m

Бренд KRONE
Идентификација 616
Година на производство 1993
Нето тежина 2 440 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 000 mm
 • ширина на утовар: 2 460 mm
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак со церада Krone 2 x Plane 7,15 m

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": заменски сандак со церада Krone 2 x Plane 7,15 m

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.