Слични понуди

Заменски сандак со церада Kögel - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
Kögel - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
2011
Германија, Heidesee
4 300 EUR
Заменски сандак со церада Kögel - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine, 2011
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
2004
Германија, Heidesee
2 900 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine, 2004
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine
2003
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine, 2003
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane
Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane
2007
Германија, Heidesee
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane
Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane
1999
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine Plane, 1999
Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
2007
Германија, Heidesee
2 900 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF WECHSELBRÜCKE EDSCHA COILMULDE
Krone - BDF WECHSELBRÜCKE EDSCHA COILMULDE
1994
Германија, Delbrück
1 600 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF WECHSELBRÜCKE EDSCHA COILMULDE, 1994
Заменски сандак со церада Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2003
Германија, Bakum
1 690 EUR
Заменски сандак со церада Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2003
Заменски сандак со церада Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2008
Германија, Bakum
1 690 EUR
Заменски сандак со церада Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2008
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2005
Германија, Bakum
1 690 EUR
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2005
Заменски сандак со церада BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken
BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken
2003
Германија, Königs-Wusterhausen
1 250 EUR
Заменски сандак со церада BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken, 2003
Заменски сандак со церада BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken
BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken
2003
Германија, Königs-Wusterhausen
1 250 EUR
Заменски сандак со церада BDF Wechselbrücke EN 74 BDF-Wechselbrücken, 2003

Заменски сандак со церада Kögel 10 x BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine

Бренд KÖGEL
Идентификација 65314
Година на производство 2012
Нето тежина 2 572 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 300 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак со церада Kögel 10 x BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": заменски сандак со церада Kögel 10 x BDF-Wechselbrücke Edscha Gardine

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.