Заменски сандак со церада Kerex - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m

Онлајн: 2мес 28ден

Идентификација MLS 9076
Година на производство 2004
Нето тежина 2 560 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
2300 EUR
2 300
EUR
  • 141 709 MKD
  • 2 709 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:03
2 300
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
2007
Германија, Heidesee
2 650 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m
Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m
2008
Германија, Heidesee
1 690 EUR
Заменски сандак со церада Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m, 2008
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2005
Германија, Bakum
1 450 EUR
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2005
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke
Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke
2007, 2-оски
Германија, Bakum
2 480 EUR
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke, 2007
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke
Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke
2007, 2-оски
Германија, Bakum
2 480 EUR
Заменски сандак со церада Krone WB 7,45 BDF Tautliner, Edscha Wechselbrücke, 2007
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - Wechselbrücke Pritsche
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - Wechselbrücke Pritsche
2004
Германија, Lippstadt
Заменски сандак со церада Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - Wechselbrücke Pritsche, 2004
Заменски сандак со церада WALTHER Tautliner 7,45m
WALTHER Tautliner 7,45m
2012
Германија, München
3 500 EUR
Заменски сандак со церада WALTHER Tautliner 7,45m, 2012
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
1990
Германија, Göttingen
850 EUR
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1990
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
1970
Германија, Göttingen
850 EUR
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1970
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
1990
Германија, Göttingen
850 EUR
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1990
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
1970
Германија, Göttingen
850 EUR
Заменски сандак со церада Wechselbrücke -, 1970
Заменски сандак со церада - Wechselbrücke
- Wechselbrücke
2002
Германија, Göttingen
1 200 EUR
Заменски сандак со церада - Wechselbrücke, 2002

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.