Заменски сандаци со церади


171
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 9 1/9   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
6 575 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 3ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
6 575 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 13мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 13мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
8 250 EUR
2010
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 540 kg
Корисна носивост: 13 550 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103526

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 6
10 775 EUR
2016
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 080 kg
Корисна носивост: 12 920 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0107117

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0101225

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
6 850 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103463

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 13
2 675 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106521

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
6 275 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0107447

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 6
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
5 850 EUR
2006
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 1 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0100387

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0100388

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
4 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 14мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103541

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 6
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 15мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0100385

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 12
6 575 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 5час 15мин

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106520

 Krone - Heck mit Portaltüren - заменски сандак со церада
 15
6 575 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg
Корисна носивост: 13 400 kg

Онлајн: 3ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105417

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - заменски сандак со церада
 15
4 700 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 180 kg

Онлајн: 4ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61698

Wecon WAP  7,45m  Standard  2x vorhanden  - заменски сандак со церада
 8
6 990 EUR
Нето цена
2014

Онлајн: 4ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

Krone WP  7,3m LS4  Standard  neues DACH neue Plane  - заменски сандак со церада
 5
1 990 EUR
Нето цена
2000

Онлајн: 4ден

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Австрија, Söding

 Nowa zabudowa firana - заменски сандак со церада
 10
2 211.63 EUR
Ново

Онлајн: 5ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - заменски сандак со церада
 15
4 700 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 180 kg

Онлајн: 11ден

A1-Truck GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61705

1 2 3 9   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.