Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,

Онлајн: 27ден

Идентификација 60303
Година на производство 2012
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 950 kg
Локација Германија, Bakum
Телефон +49(0) 4... Погледни го телефонскиот број
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 700 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • висина на утовар: 3 000 mm
  • волумен на утовар: 57.00 m³
  • број на палети: 18
4800 EUR
4 800
EUR
  • 294 424 MKD
  • 5 286 USD

Нето цена

Transimpex GmbH
Продавач
Transimpex GmbH
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:09
Личност за контакт
Patrick und Manuel Kleene
Български, Deutsch, English, Nederlands
4 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
2012
Германија, Bakum
4 800 EUR
Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,, 2012
Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
2012
Германија, Bakum
3 800 EUR
Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,, 2012
Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,
2012
Германија, Bakum
4 800 EUR
Заменски сандак/ кутија Sommer WP -1-48-CU-DB, Jumbo 7,82 ,verzinkter Rahmen,, 2012
Заменски сандак/ кутија Sommer WB 7,45 Koffer, Rolltisch, klapp Boden, 2850 Inn
Sommer WB 7,45 Koffer, Rolltisch, klapp Boden, 2850 Inn
1991
Германија, Bakum
1 480 EUR
Заменски сандак/ кутија Sommer WB 7,45 Koffer, Rolltisch, klapp Boden, 2850 Inn, 1991
Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer
Krone 7.45 WB BDF Koffer
2007
Германија, Bakum
3 990 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
3 290 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,
Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,
2006, 2-оски
Германија, Bakum
1 780 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,
Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,
2004, 2-оски
Германија, Bakum
1 480 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45 Koffer, stapelbar, Stapler, Container,, 2004
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
3 290 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2000
Германија, Bakum
2 300 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2000
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
3 290 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
3 290 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.