Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија / - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
/ - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!, 2019
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang,
/ - BDF System 7.450 mm lang,
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang,
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
2019
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, 2019

Заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!

Бренд SOMMER
Година на производство 2019
Нето тежина 2 155 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Lippstadt
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 330 mm
 • ширина на утовар: 2 440 mm
 • волумен на утовар: 48 m³
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": заменски сандак/ кутија Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.