Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren

Онлајн: 4ден

Бренд KRONE
Идентификација G0110405
Година на производство 2013
Нето тежина 3 360 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Корисна носивост 12 640 kg
Боја бела
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 252...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 470 mm
  • волумен на утовар: 48 m³
3575 EUR
3 575
EUR
  • 220 093 MKD
  • 4 188 USD

Продавач
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Германија
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
10:20
Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
3 575
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2013
Германија, Oelde
6 275 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2013
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2013
Германија, Oelde
7 675 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2013
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2007
Германија, Oelde
5 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2009
Германија, Oelde
4 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2009
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2011
Германија, Oelde
2 750 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2011
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2007
Германија, Oelde
5 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2010
Германија, Oelde
1 350 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
2007
Германија, Oelde
5 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Германија, Oelde
2 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2010
Германија, Oelde
2 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Германија, Oelde
5 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Германија, Oelde
7 450 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.