Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
2006
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
2005
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 2005
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m
Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m
2012
Германија, Heidesee
3 500 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m, 2012
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
2006
Германија, Heidesee
1 890 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu
2007
Германија, Heidesee
5 600 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu, 2007
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Германија, Heidesee
1 590 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer
Krone 7.45 WB BDF Koffer
2007
Германија, Bakum
2 990 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer, 2007
Заменски сандак/ кутија / - 50 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel-kranbar
/ - 50 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel-kranbar
2003
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Заменски сандак/ кутија / - 50 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel-kranbar, 2003
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
/ - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
Германија, Delbrück
1 580 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
/ - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
Германија, Delbrück
1 580 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
/ - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren
Германија, Delbrück
1 580 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselbrücke Stahlkoffer 7,45 m Hecktüren

Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m

Бренд KRONE
Година на производство 2001
Нето тежина 2 900 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 300 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.