Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија / - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
/ - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
Швајцарија, Gansingen
2 300 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
5 850 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
5 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
5 550 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
5 750 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
5 450 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
6 250 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
1999
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 1999
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
2003
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 2003
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
2000
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 2000
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
1999
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 1999

Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselbrücke Rolltor Lagerbehälter

Бренд KRONE
Идентификација 477794
Година на производство 2007
Нето тежина 2 850 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.