Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer
Krone 7.45 WB BDF Koffer
2007
Германија, Bakum
2 990 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone 7.45 WB BDF Koffer, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
2008
Германија, Oelde
6 250 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2008
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
2006
Германија, Heidesee
1 890 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Wechselbrücke
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Wechselbrücke
2007
Германија, Bakum
2 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Wechselbrücke, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
2 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
2 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
2 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2006
Германија, Bakum
2 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
2 850 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Zurrösen, neu lackiert..
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Zurrösen, neu lackiert..
2007
Германија, Bakum
4 380 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Zurrösen, neu lackiert.., 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,
2007
Германија, Bakum
1 850 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB BDF 7,45 Koffer, Code XL, Zurrösen,, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
2005
Германија, Oelde
5 850 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2005

Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Koffer Klapptische-Volle Innenbreit

Бренд KRONE
Идентификација MLS 9080
Година на производство 2008
Нето тежина 3 620 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 300 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Koffer Klapptische-Volle Innenbreit

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Koffer Klapptische-Volle Innenbreit

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.