Заменски сандак/ кутија Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU

Онлајн: 19ден

Бренд KRONE
Идентификација G0105400
Година на производство 2010
Нето тежина 3 360 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 2... Погледни го телефонскиот број
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 49.00 m³
6250 EUR
6 250
EUR
  • 383 364 MKD
  • 6 883 USD

Нето цена

BRÜGGEN SWAP-STORE
Продавач
BRÜGGEN SWAP-STORE
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:03
Личност за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
6 250
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Германија, Oelde
1 350 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Германија, Oelde
1 350 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Германија, Oelde
1 350 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Германија, Oelde
1 350 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
2007
Германија, Oelde
995 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
2007
Германија, Oelde
2 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
2008
Германија, Oelde
1 050 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45, 2008
Заменски сандак/ кутија Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette
Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette
2010
Германија, Oelde
6 250 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Германија, Oelde
6 975 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Германија, Oelde
6 250 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Германија, Oelde
1 575 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette, 2010
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Германија, Oelde
8 575 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone Koffer Glattwandkassette, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.