Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
1997
Германија, Heidesee
1 090 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m, 1997
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
1997
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 1997
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Германија, Oelde
6 250 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Германија, Heidesee
1 590 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Заменски сандак/ кутија / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Заменски сандак/ кутија / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Германија, Oelde
1 925 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Германија, Oelde
3 175 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Германија, Oelde
5 250 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Германија, Oelde
5 250 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003

Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m

Идентификација 2014
Година на производство 1997
Нето тежина 3 000 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.