Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar

Онлајн: 1мес 28ден

Идентификација 7069847
Година на производство 2003
Нето тежина 2 980 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
1950 EUR
1 950
EUR
  • 120 097 MKD
  • 2 335 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:02
1 950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
1997
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 1997
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Германија, Heidesee
1 590 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Заменски сандак/ кутија / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Заменски сандак/ кутија / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Германија, Heidesee
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Германија, Heidesee
4 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
1997
Германија, Heidesee
1 090 EUR
Заменски сандак/ кутија / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m, 1997
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
/ - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
2019
Германија, Heidesee
9 790 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar, 2019
Заменски сандак/ кутија Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m
Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m
2011
Германија, Heidesee
4 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m, 2011
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2007, 3-оски
Германија, Bakum
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2007, 3-оски
Германија, Bakum
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2007, 3-оски
Германија, Bakum
1 950 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2007

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.