Заменски сандак/ кутија Ackermann-Fruehauf - BDF System 7.450 mm lang, Durchlade, LACK NEU!!

Онлајн: 4мес 6ден

Бренд ACKERMANN
Идентификација 17397
Година на производство 2015
Бруто тежина 16 000 kg
Боја зелена
Локација Германија, Lippstadt
Телефон +49 - (0)294...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 215 mm
  • ширина на утовар: 2 485 mm
  • волумен на утовар: 47 m³

Продавач
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Германија
Доверлив
Локално време на дилерот
02:06
Лица за контакт
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија / - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU
Заменски сандак/ кутија Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2008
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2008
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2009
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2009
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
1999
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 1999
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2006
Германија, Lippstadt
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.