Заменски сандак/ кутија / - 50 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel-kranbar

Онлајн: 2мес 8ден

Идентификација 7069873
Година на производство 2003
Нето тежина 2 900 kg
Бруто тежина 18 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 289 mm
  • ширина на утовар: 2 490 mm
  • волумен на утовар: 43 m³
2600 EUR
2 600
EUR
  • 160 192 MKD
  • 3 063 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:13
2 600
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Германија, Heidesee
1 590 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
2005
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 2005
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
2006
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu
2007
Германија, Heidesee
5 600 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor Lack neu, 2007
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m
Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m
2012
Германија, Heidesee
3 500 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer Doppelstock 7,45 m, 2012
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür
2006
Германија, Heidesee
1 890 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF JUMBO Wechselkoffer 7,45 m Portaltür, 2006
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Rolltor lack neu
Krone - Wechselkoffer Rolltor lack neu
2006
Германија, Heidesee
5 200 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Rolltor lack neu, 2006
Заменски сандак/ кутија / - 100 x BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
/ - 100 x BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
2019
Германија, Heidesee
9 490 EUR
Заменски сандак/ кутија / - 100 x BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar, 2019
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Германија, Heidesee
4 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003
Заменски сандак/ кутија / - JUMBO Wechselkoffer 7,45 Außenhöhe 3,05 m
/ - JUMBO Wechselkoffer 7,45 Außenhöhe 3,05 m
1999
Германија, Heidesee
2 300 EUR
Заменски сандак/ кутија / - JUMBO Wechselkoffer 7,45 Außenhöhe 3,05 m, 1999
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2003
Германија, Oelde
5 875 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2003

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.