Заменски сандаци/ кутии


351
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 18 1/18   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Krone WB 7,45 Koffer, Code XL, Portaltür  - заменски сандак/ кутија
 14
2 780 EUR
Нето цена
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 060 kg

Онлајн: 19час 51мин

Transimpex GmbH

6

Германија, Bakum

Идентификација 61425

Mercedes-Benz Atego Kofferaufbau Portaltüren  - заменски сандак/ кутија
 7
2 350 EUR
Нето цена
2006
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 21час 50мин

Reich Christian GmbH

Австрија, Kirchheim im Innkreis

Ekeri skåp VA 2014  - заменски сандак/ кутија
 7
14 328 EUR

Заменски сандак/ кутија за камион

2014

Онлајн: 2ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Bussbygg Kyl-frys skåp  - заменски сандак/ кутија
 10
13 372 EUR

Заменски сандак/ кутија за камион

2014

Онлајн: 2ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

Krone  BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTG  - заменски сандак/ кутија
 10
2 500 EUR
Нето цена
2000
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 060 kg

Онлајн: 3ден

Moeslein Fahrzeugbau

15

Германија, Schwebheim

Идентификација 130263

 SAXAS Container body , 2018 , cargo lift 1.000kg , 6 x 2,5 x 2,4 - заменски сандак/ кутија
 19
4 500 EUR
2018

Онлајн: 5ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
6 250 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 660 kg
Корисна носивост: 12 340 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0101782

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
3 875 EUR
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 880 kg
Корисна носивост: 13 120 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0111645

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
5 850 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 940 kg
Корисна носивост: 13 060 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103135

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
6 250 EUR
2010
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0104500

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 15
6 950 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0102187

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 15
6 250 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 300 kg
Корисна носивост: 12 700 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0101106

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 14
5 650 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0108685

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 14
7 450 EUR
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0102250

 Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 15
2 750 EUR
2011
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105275

 / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - заменски сандак/ кутија
 11
3 775 EUR
2001
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 860 kg
Корисна носивост: 13 140 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106059

 Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 15
1 350 EUR
2010
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0105083

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 6
5 850 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 980 kg
Корисна носивост: 13 020 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106106

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 15
2 875 EUR
2012
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 360 kg
Корисна носивост: 12 640 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0107673

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - заменски сандак/ кутија
 6
5 875 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 300 kg
Корисна носивост: 12 700 kg

Онлајн: 5ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0107147

1 2 3 18   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.