Нов заменски резервоар New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Онлајн: 6мес 14ден

Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Дата на прва регистрација 01.03.2020
Нето тежина 7 000 kg
Бруто тежина 29 000 kg
Корисна носивост 22 000 kg
Капацитет 22 m³
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Мотор/погонска група
  • работен притисок: 2 MPa

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:27
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски резервоар Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
1983
Германија, Cologne
Заменски резервоар Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota, 1983
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
1981
Германија, Cologne
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic, 1981
Заменски резервоар AUREPA New
AUREPA New
2020
Германија, Cologne
Заменски резервоар AUREPA New, 2020
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1980
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1980
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1991
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1991
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1980
Германија, Cologne
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry, 1980
Заменски резервоар 50000 liter GAS tanks, 2 units left
50000 liter GAS tanks, 2 units left
1968
Литванија, Kaunas
13 500 EUR
Заменски резервоар 50000 liter GAS tanks, 2 units left, 1968
Заменски резервоар Gas Tank 10.133 ltr.
Gas Tank 10.133 ltr.
1971, Дизел
Германија, Göttingen
1 900 EUR
Заменски резервоар Gas Tank 10.133 ltr., 1971
Заменски резервоар 50000 liter storage GAS tanks
50000 liter storage GAS tanks
1968
Литванија, Kaunas
13 500 EUR
Заменски резервоар 50000 liter storage GAS tanks, 1968
Заменски резервоар 50 000 liter Gas-LPG storage tank
50 000 liter Gas-LPG storage tank
Литванија, Kaunas
13 500 EUR
Заменски резервоар 50 000 liter Gas-LPG storage tank
Заменски резервоар MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory
MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory
2021
Турција, Konya
4 277 EUR
Заменски резервоар MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory, 2021

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.