Заменски резервоар GAS, Cryogenic tank, Oxygen, Argon, Nitrogen, LIN, LAR, LOX, IM

Онлајн: 4мес 9ден

Година на производство 1978
Нето тежина 5 400 kg
Бруто тежина 17 400 kg
Корисна носивост 12 000 kg
Капацитет 10 m³
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:08
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1980
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1980
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1991
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1991
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1980
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry, 1980
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
1981
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic, 1981
Заменски резервоар Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
1983
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota, 1983
Заменски резервоар New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
2020
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 2020
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
2020
Германија, Oberhausen
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, 2020
Заменски резервоар Gas Tank 10.133 ltr.
Gas Tank 10.133 ltr.
1971, Дизел
Германија, Oberhausen
1 900 EUR
Заменски резервоар Gas Tank 10.133 ltr., 1971
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
2001, ТНГ
Холандија, Oberhausen
13 800 EUR
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL, 2001
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
2001, ТНГ
Холандија, Oberhausen
13 800 EUR
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL, 2001
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
2001, ТНГ
Холандија, Oberhausen
13 800 EUR
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL, 2001
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL
2001, ТНГ
Холандија, Oberhausen
13 800 EUR
Заменски резервоар Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL, 2001

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.