Заменски резервоар за транспорт на гас/LPG AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry

Онлајн: 2год 1мес

Година на производство 1980
Дата на прва регистрација 01.01.1980
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1
Доплнително
  • достапни единици: 5

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:05
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1980
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1980
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1991
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1991
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
1981
Германија, Cologne
Заменски резервоар AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic, 1981
Заменски резервоар Citergaz Gas 69700 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 69700 liter LPG GPL gas storage tank
1980, ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 69700 liter LPG GPL gas storage tank, 1980
Заменски резервоар Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
8 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 51800 Liter, LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 51800 Liter, LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 51800 Liter, LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.