Нов заменски резервоар за транспорт на гас/LPG AUREPA New

Онлајн: 8мес 24ден

Година на производство 2020
Ново
Состојба нова
Дата на прва регистрација 01.03.2020
Нето тежина 7 000 kg
Бруто тежина 29 000 kg
Корисна носивост 22 000 kg
Капацитет 22 m³
ADR
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1, 22 l
  • пумпа

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 2 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:50
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.