Заменски резервоар за транспорт на гас/LPG AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic

Онлајн: 2год 1мес

Година на производство 1981
Дата на прва регистрација 01.01.1981
Капацитет 25 m³
Боја бела
Локација Германија, Oberhausen
Телефон +492214...
Тело/надградба
  • за транспорт на: гас/LPG
  • број на прегради на резервоарот: 1, 25000 l

Продавач
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Германија
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:23
Лица за контакт
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1980
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1980
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1991
Германија, Cologne
Заменски резервоар Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1991
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1980
Германија, Cologne
Заменски резервоар AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry, 1980
Заменски резервоар ROBINE Gas 66000 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
ROBINE Gas 66000 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар ROBINE Gas 66000 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
Заменски резервоар ROBINE Gas 49997 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
ROBINE Gas 49997 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар ROBINE Gas 49997 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz
Заменски резервоар 50000 liter GAS tanks, 2 units left
50000 liter GAS tanks, 2 units left
1968
Литванија, Kaunas
13 500 EUR
Заменски резервоар 50000 liter GAS tanks, 2 units left, 1968
Заменски резервоар Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
8 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 29360 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 51525 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 72250 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 52070 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
22 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 70000 liter LPG GPL gas storage tank
Заменски резервоар Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank
Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank
ТНГ
Холандија, Ede
20 750 EUR
Заменски резервоар Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.