Заменски резервоари


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
AUREPA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - заменски резервоар
 3
Прашајте за цена

Заменски резервоар

Ново
2020
Бруто тежина: 29 000 kg
Нето тежина: 7 000 kg
Корисна носивост: 22 000 kg

Онлајн: 23ден

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

 New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota - заменски резервоар
 3
Прашајте за цена

Заменски резервоар

Ново
2020
Бруто тежина: 29 000 kg
Нето тежина: 7 000 kg
Корисна носивост: 22 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

 Kraftfortanker på Vang Vekselramme - заменски резервоар
 20
1 428 EUR
1900

Онлајн: 1мес 5ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7944, Trøndelag

Идентификација 7670

 Bulk tank in aluminum with tipped on cameleon frame - заменски резервоар
 12
2 760 EUR
1900

Онлајн: 2мес 1ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3855, Telemark

Идентификација 7445

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - заменски резервоар
 6
13 800 EUR
Нето цена

Заменски резервоар

2001
Нето тежина: 7 000 kg

Онлајн: 2мес 19ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 741087

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - заменски резервоар
 6
13 800 EUR
Нето цена

Заменски резервоар

2001
Нето тежина: 6 740 kg

Онлајн: 2мес 19ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 740080

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - заменски резервоар
 6
13 800 EUR
Нето цена

Заменски резервоар

2001
Нето тежина: 6 740 kg

Онлајн: 2мес 19ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 741086

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - заменски резервоар
 6
13 800 EUR
Нето цена

Заменски резервоар

2001
Нето тежина: 6 740 kg

Онлајн: 2мес 19ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 741081

 GAS, Cryogenic tank, Oxygen, Argon, Nitrogen, LIN, LAR, LOX, IM - заменски резервоар
 9
Прашајте за цена
1978
Бруто тежина: 17 400 kg
Нето тежина: 5 400 kg
Корисна носивост: 12 000 kg

Онлајн: 4мес 9ден

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

UBH Food (beer) tank container 20 ft / 23.6 m3 / 1 comp - заменски резервоар
 7
12 500 EUR

Заменски резервоар

1988
Бруто тежина: 30 480 kg
Нето тежина: 3 311 kg

Онлајн: 5мес 19ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација O088695

 AUKA tanker til transport av vann/levende fisk med oksygen anlegg - заменски резервоар
 20
26 557 EUR
1900

Онлајн: 5мес 29ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7630, Trøndelag

Идентификација 5603

Van Hool 20Ft Tankcontainer IMO-2 26000Ltr 20ft - заменски резервоар
 8
7 250 EUR
Нето цена
1996

Онлајн: 7мес 30ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70101020

Gofa 30Ft Silo Powder Bulkcontainer pressure 49000Ltr 30ft - заменски резервоар
 8
9 000 EUR
Нето цена
1996

Онлајн: 11мес

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70100560

 Trenttank GFK - заменски резервоар
 10
Прашајте за цена
Ново
2019

Онлајн: 1год

Trentmann Systemberatung GmbH

Германија, Osterappeln

AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry - заменски резервоар
 1
Прашајте за цена

Заменски резервоар

1980

Онлајн: 1год 1мес

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic - заменски резервоар
 3
Прашајте за цена

Заменски резервоар

1981

Онлајн: 1год 1мес

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen

Tankaufbau, 20.000ltr. 4 Kammern, Pumpe Schlauch  - заменски резервоар
 8
19 950 EUR
Нето цена
Ново
2016

Онлајн: 1год 3мес

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација PA 367

Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - заменски резервоар
 5
Прашајте за цена

Заменски резервоар

1991

Онлајн: 2год 1мес

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen, Germany

Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen - заменски резервоар
 3
Прашајте за цена

Заменски резервоар

1980

Онлајн: 2год 1мес

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Oberhausen, Germany

Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota - заменски резервоар
 9
Прашајте за цена

Заменски резервоар

1983
Нето тежина: 6 000 kg

Онлајн: 2год 1мес

Eurasia Project Management GmbH

Германија, Cologne, Germany

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.