Сандак со спуштачка страна Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU

Онлајн: 25ден

Бренд KRONE
Година на производство 2007
Нето тежина 2 600 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Oelde
Телефон +49 (0) 252...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • волумен на утовар: 44 m³
5975 EUR
5 975
EUR
  • 371 417 MKD
  • 6 747 USD

Продавач
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:35
Лица за контакт
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
5 975
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Сандак со спуштачка страна Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU
2007
Германија, Oelde
5 975 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU, 2007
Сандак со спуштачка страна Krone -
Krone -
2007
Германија, Oelde
4 975 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone -, 2007
Сандак со спуштачка страна Krone - Baustoff Flat
Krone - Baustoff Flat
2004
Германија, Oelde
1 175 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone - Baustoff Flat, 2004
Сандак со спуштачка страна Krone - Baustoff Flat
Krone - Baustoff Flat
2008
Германија, Oelde
1 375 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone - Baustoff Flat, 2008
Сандак со спуштачка страна Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Германија, Oelde
1 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Сандак со спуштачка страна Krone - Wechselpritsche 13.60 m / Neuwertig
Krone - Wechselpritsche 13.60 m / Neuwertig
2016
Германија, Oelde
7 750 EUR
Сандак со спуштачка страна Krone - Wechselpritsche 13.60 m / Neuwertig, 2016
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2007
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2007
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2004
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2004
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2005
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2005
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2006
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2006
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!
2004
Германија, Lippstadt
Сандак со спуштачка страна Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.