Сандаци со спуштачки страни


79
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
WALTHER Tautliner 7,45m - сандак со спуштачка страна
 7
3 500 EUR
Нето цена
2012

Онлајн: 1ден

LKW Lasic Ersatzteile

8

Германија, Ludwigsfelderstr.160a, 80997 Muenchen, Germany

Идентификација 1385

  -
Прашајте за цена

Онлајн:

  -
Прашајте за цена

Онлајн:

  -
Прашајте за цена

Онлајн:

  -
Прашајте за цена

Онлајн:

  -
Прашајте за цена

Онлајн:

Krone - WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand,  - сандак со спуштачка страна
 15
1 240 EUR
Нето цена
2005
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 13 300 kg

Онлајн: 7ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 19142

Lös byggnation Tippflak  - сандак со спуштачка страна
 6
7 186 EUR

Сандак со спуштачка страна за камион

2004

Онлајн: 7ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

 Krone - Wechselpritsche 13.60 m / Neuwertig - сандак со спуштачка страна
 13
7 750 EUR
2016
Бруто тежина: 34 000 kg
Нето тежина: 4 950 kg

Онлајн: 9ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0110610 M

Tippflak Flak  - сандак со спуштачка страна
 5
6 228 EUR

Сандак со спуштачка страна за камион

Онлајн: 15ден

Palm Truck AB

Шведска, Schweden, Trelleborg

 KW35 - сандак со спуштачка страна
 11
3 800 EUR
2015
Нето тежина: 1 700 kg

Онлајн: 18ден

EMTECH SP. Z O.O.

Полска, Szczerców

 Lava 3880mm - сандак со спуштачка страна
 8
2 900 EUR
2018

Онлајн: 21ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Pirkkala

 FLAK med snabbfäste - сандак со спуштачка страна
 4
2 778 EUR

Онлајн: 22ден

Mindessons AB

9

Шведска, 62 Trelleborg

 Krone - WP 7,7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 58 cbm - сандак со спуштачка страна
 11
4 999 EUR
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 060 kg

Онлајн: 23ден

Fichtner Nutzfahrzeuge

Германија, 38108 Braunschweig

 Krone - WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 XL - сандак со спуштачка страна
 11
5 250 EUR
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 060 kg

Онлајн: 23ден

Fichtner Nutzfahrzeuge

Германија, 38108 Braunschweig

 Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m - сандак со спуштачка страна
 8
2 190 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 200 kg

Онлајн: 23ден

MLS - Mobil Logistik Service

Германија, Heidesee

 Krone - BDF-Wechselpritsche Plateau OHNE Bordwand o. Plane - сандак со спуштачка страна
 9
1 690 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 000 kg

Онлајн: 23ден

MLS - Mobil Logistik Service

Германија, Heidesee

 Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU - сандак со спуштачка страна
 15
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - сандак со спуштачка страна
 1
1 EUR

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - Schiebeplane - LACK + PLANEN NEU - сандак со спуштачка страна
 14
5 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 600 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.