Изменлив сандак - платформа Krone - BDF-Wechselbrücke Baustoffpritsche

Онлајн: 2мес 29ден

Бренд KRONE
Идентификација 630365
Година на производство 2008
Нето тежина 2 000 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
2650 EUR
2 650
EUR
  • 163 273 MKD
  • 3 122 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
09:28
2 650
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Изменлив сандак - платформа Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m
Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m
2008
Германија, Heidesee
2 190 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF-Wechselpritsche mit Bordwand 7,45 m, 2008
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke mit Kranvorrichtung
Wechselbrücke mit Kranvorrichtung
2008
Германија, Göttingen
5 900 EUR
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke mit Kranvorrichtung, 2008
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
2002, Дизел
Германија, Göttingen
900 EUR
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke -, 2002
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke -
Wechselbrücke -
2002, Дизел
Германија, Göttingen
900 EUR
Изменлив сандак - платформа Wechselbrücke -, 2002
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
1998
Германија, Lippstadt
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang, 1998
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2005
Германија, Lippstadt
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2005
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2005
Германија, Lippstadt
Изменлив сандак - платформа Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2005
Изменлив сандак - платформа Krone -
Krone -
2009
Германија, Oelde
1 850 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone -, 2009
Изменлив сандак - платформа Krone -
Krone -
2007
Германија, Oelde
4 975 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone -, 2007
Изменлив сандак - платформа Krone - Baustoff Flat
Krone - Baustoff Flat
2007
Германија, Oelde
1 675 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone - Baustoff Flat, 2007
Изменлив сандак - платформа Krone - Baustoff Flat
Krone - Baustoff Flat
2007
Германија, Oelde
4 975 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone - Baustoff Flat, 2007
Изменлив сандак - платформа Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Германија, Oelde
1 EUR
Изменлив сандак - платформа Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.