Изменливи сандаци - платформи


45
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Krone - - изменлив сандак - платформа
 7
1 850 EUR
2009
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg
Корисна носивост: 13 520 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0111793

 Krone - Baustoff Flat - изменлив сандак - платформа
 13
4 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg
Корисна носивост: 13 520 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106368

 Wecon - Baustoff Flat - изменлив сандак - платформа
 6
1 675 EUR
2005
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0103349

 Krone - Baustoff Flat - изменлив сандак - платформа
 6
1 675 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg
Корисна носивост: 13 520 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106176

 Kögel - Baustoff Flat - изменлив сандак - платформа
 8
1 850 EUR
2008
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg
Корисна носивост: 13 520 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0108077

 Krone - - изменлив сандак - платформа
 14
4 975 EUR
2007
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 480 kg
Корисна носивост: 13 520 kg

Онлајн: 1ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0106643

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - изменлив сандак - платформа
 1
1 EUR

Онлајн: 22ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - изменлив сандак - платформа
 1
1 EUR

Онлајн: 22ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - Wechselpritsche 13.60 m Lagerbehälter - изменлив сандак - платформа
 12
4 250 EUR
2010
Бруто тежина: 34 000 kg
Нето тежина: 4 950 kg

Онлајн: 22ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

Идентификација G0107471

 Krone - WP 7.7 Jumbo BDF - изменлив сандак - платформа
 12
1 990 EUR
2005
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 000 kg

Онлајн: 25ден

Fichtner Nutzfahrzeuge

Германија, Braunschweig

Идентификација 200

 Krone - WP 7.7 Plateau 7,82 BDF - изменлив сандак - платформа
 7
1 950 EUR
2005
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 1 950 kg

Онлајн: 29ден

Fichtner Nutzfahrzeuge

Германија, Braunschweig

Идентификација 913

 Wechselbrücke - - изменлив сандак - платформа
 3
900 EUR
Нето цена
2002

Онлајн: 30ден

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 6647

 FLAK med snabbfäste - изменлив сандак - платформа
 4
2 858 EUR

Онлајн: 1мес 20ден

Mindessons AB

9

Шведска, 62 Trelleborg

 Drop Side Bidy - изменлив сандак - платформа
 3
Прашајте за цена
2008

Онлајн: 2мес 4ден

M&M Trucks Ltd

Обединето Кралство, Newry

 Laadplateau - изменлив сандак - платформа
 3
Прашајте за цена

Онлајн: 2мес 20ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

vrige 40" High Cube Flatrack - изменлив сандак - платформа
 2
Прашајте за цена
2013

Онлајн: 4мес 21ден

UnikTruck A/S

7

Данска, Odder

Идентификација 1991

vrige 40 feet HC flatrack - изменлив сандак - платформа
 2
Прашајте за цена
2011

Онлајн: 4мес 21ден

UnikTruck A/S

7

Данска, Odder

Идентификација 1973

vrige 40 foot HC flatrack - изменлив сандак - платформа
 2
Прашајте за цена
2014

Онлајн: 4мес 21ден

UnikTruck A/S

7

Данска, Odder

Идентификација 1971

vrige 40" Flatrack - изменлив сандак - платформа
 2
Прашајте за цена
2008

Онлајн: 4мес 21ден

UnikTruck A/S

7

Данска, Odder

Идентификација 1880

vrige 40" High Cube Flatrack - изменлив сандак - платформа
 2
Прашајте за цена
2013

Онлајн: 4мес 21ден

UnikTruck A/S

7

Данска, Odder

Идентификација 1988

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.