Слични понуди

Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
2016, 2-оски
Германија, Bakum
29 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!, 2016
Фрижидерски заменлив сандак Krone - Tiefkühlkoffer - Wechselbrücke BDF-7.45 ab SOFORT
Krone - Tiefkühlkoffer - Wechselbrücke BDF-7.45 ab SOFORT
2006
Германија, Oelde
15 275 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone - Tiefkühlkoffer - Wechselbrücke BDF-7.45 ab SOFORT, 2006
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull 2x WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwer
Schmitz Cargobull 2x WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwer
2016, 2-оски
Германија, Bakum
29 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull 2x WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwer, 2016
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2010
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2015
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
2015, 2-оски
Германија, Bakum
24 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Krone - WR 7.3 Tiefkühl, BDF Wechselbrücke, 171
Krone - WR 7.3 Tiefkühl, BDF Wechselbrücke, 171
2013, 2-оски
Германија, Bakum
17 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone - WR 7.3 Tiefkühl, BDF Wechselbrücke, 171, 2013
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
/ - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2002
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2002
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull Thermo-WAB, Thermo King T-1000R, Kranbar
Schmitz Cargobull Thermo-WAB, Thermo King T-1000R, Kranbar
2019
Австрија, Peuerbach
33 990 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull Thermo-WAB, Thermo King T-1000R, Kranbar, 2019
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
2001
Германија, Heidesee
4 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer, 2001
Фрижидерски заменлив сандак Krone - mob. Kühllager 13,60 m, ab SOFORT
Krone - mob. Kühllager 13,60 m, ab SOFORT
2010
Германија, Oelde
4 875 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone - mob. Kühllager 13,60 m, ab SOFORT, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Krone - mob. Kühllager 13,60 m,Fenster, Glastür,ab SOFORT.
Krone - mob. Kühllager 13,60 m,Fenster, Glastür,ab SOFORT.
Германија, Oelde
7 750 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone - mob. Kühllager 13,60 m,Fenster, Glastür,ab SOFORT.

Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull 4 x BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m neuwertig

Бренд SCHMITZ
Идентификација 566411
Година на производство 2016
Нето тежина 3 750 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
 • должина на утовар: 7 240 mm
 • ширина на утовар: 2 480 mm
 • ладење на моторот: yes
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull 4 x BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m neuwertig

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull 4 x BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m neuwertig

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.