Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - ISO_Koffer - Thermokoffer 7,45 m
/ - ROHR BDF - ISO_Koffer - Thermokoffer 7,45 m
2003
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - ISO_Koffer - Thermokoffer 7,45 m, 2003
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - Vermietung BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m
Schmitz Cargobull - Vermietung BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m
2012
Германија, Heidesee
28 900 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - Vermietung BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m, 2012
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2010
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2015
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2006
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2006
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
2010, 2-оски
Германија, Bakum
6 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
2010, 2-оски
Германија, Bakum
6 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke
2010, 2-оски
Германија, Bakum
6 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Krone Rohr R-WK/16TK, Tiefkühl, Frigo Wechselbrücke, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Foldedørskasse
Foldedørskasse
2003
Данска, Hedensted
3 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Foldedørskasse, 2003

Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 7,45 m

Идентификација 601
Година на производство 2003
Нето тежина 3 620 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
  • ладење на моторот: yes
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.