Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 7,45 m

Онлајн: 1мес 17ден

Идентификација 527
Година на производство 2003
Нето тежина 3 470 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 7 300 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
1790 EUR
1 790
EUR
  • 110 286 MKD
  • 2 109 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:18
1 790
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 6,35 m
/ - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 6,35 m
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 6,35 m, 2004
Фрижидерски заменлив сандак / - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m
/ - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m
2011
Германија, Heidesee
2 690 EUR
Фрижидерски заменлив сандак / - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m, 2011
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
2001
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer, 2001
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750
Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750
2006
Германија, Heidesee
7 900 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750, 2006
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000
Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000
2012
Германија, Heidesee
28 900 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000, 2012
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
2015, 2-оски
Германија, Bakum
23 400 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig
Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig
2016, 2-оски
Германија, Bakum
27 600 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig, 2016
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
2016, 2-оски
Германија, Bakum
27 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!, 2016
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
/ - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2002
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2002
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2010
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2015
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2015
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Германија, Heidesee
4 950 EUR
Заменски сандак/ кутија / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.