Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 6,35 m

Онлајн: 1мес 17ден

Идентификација 519
Година на производство 2004
Нето тежина 3 470 kg
Бруто тежина 16 000 kg
Локација Германија, Heidesee
Телефон +493376...
Тело/надградба
  • должина на утовар: 6 000 mm
  • ширина на утовар: 2 480 mm
1790 EUR
1 790
EUR
  • 110 286 MKD
  • 2 109 USD

Продавач
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Германија
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
08:11
1 790
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 7,45 m
/ - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 7,45 m
2003
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Фрижидерски заменлив сандак / - ROHR BDF - Kühlkoffer - Thermokoffer 7,45 m, 2003
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer
2001
Германија, Heidesee
2 600 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer, 2001
Фрижидерски заменлив сандак / - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m
/ - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m
2011
Германија, Heidesee
2 690 EUR
Фрижидерски заменлив сандак / - 2 x BDF -ISO - Thermokoffer Länge 6,60 m, 2011
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750
Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750
2006
Германија, Heidesee
7 900 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF Tiefkühlkoffer 7,45 m Carrier Supra 750, 2006
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000
Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000
2012
Германија, Heidesee
28 900 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF - Tiefkühlkoffer 7,45 m Thermo King T 1000, 2012
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136
2015, 2-оски
Германија, Bakum
23 400 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig
Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig
2016, 2-оски
Германија, Bakum
27 600 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 Kühlkoffer, TK T-1000R, neuwertig, 2016
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
/ - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2002
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2002
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2010
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2010
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2015
Германија, Lippstadt
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2015
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!
2016, 2-оски
Германија, Bakum
27 800 EUR
Фрижидерски заменлив сандак Schmitz Cargobull WKO 7.45 FP 45 BDF Tiefkühlkoffer, 184 Bstd !!, 2016
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Германија, Heidesee
1 790 EUR
Заменски сандак/ кутија Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.