Фрижидерски заменлив сандак, комбе ладилник Iveco - DAILY 35C13

Онлајн: 2мес 1ден

Година на производство 2016
Километража 1 km
Локација Италија, Castel D'azzano
Телефон +394585...
Тело/надградба
  • ладење на моторот: yes

Продавач
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Италија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
07:53
Лица за контакт
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500
IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
5 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500 ME
IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500 ME
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
6 000 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500 ME, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT-CARR XARIOS 500 ME
IVECO CAJA LIDERKIT-CARR XARIOS 500 ME
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
6 000 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT-CARR XARIOS 500 ME, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR VIENTO 350T
IVECO CAJA LIDERKIT- CARR VIENTO 350T
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
7 000 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR VIENTO 350T, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK SPECTRUM 500 20 MAX
IVECO CAJA LIDERKIT- THK SPECTRUM 500 20 MAX
2014, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
5 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK SPECTRUM 500 20 MAX, 2014
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK V-500 20 MAX
IVECO CAJA LIDERKIT- THK V-500 20 MAX
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
6 000 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK V-500 20 MAX, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK V300 10 MAX / CARNICO
IVECO CAJA LIDERKIT- THK V300 10 MAX / CARNICO
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
5 500 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- THK V300 10 MAX / CARNICO, 2015
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500ME- MP/E 1000
IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500ME- MP/E 1000
2015, Дизел, 1-оски
Шпанија, Sevilla
7 000 EUR
Фрижидерски заменлив сандак IVECO CAJA LIDERKIT- CARR XARIOS 500ME- MP/E 1000, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.