Фрижидерски заменливи сандаци


28
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 ZABUDOWA CHŁODNIA - фрижидерски заменлив сандак
 11
11 100 EUR
2012

Онлајн: 2ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

Krone - WR 7.3 Tiefkühl,  BDF Wechselbrücke, 171  - фрижидерски заменлив сандак
 15
17 800 EUR
Нето цена
2013
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 7ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33722

 ZABUDOWA CHŁODNIA - фрижидерски заменлив сандак
 3
4 305 EUR
2012

Онлајн: 18ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

 Inny ZABUDOWA CHŁODNIA - фрижидерски заменлив сандак
 5
4 509 EUR
2009
Нето тежина: 3 842 kg

Онлајн: 18ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

 Inny ZABUDOWA CHŁODNIA - фрижидерски заменлив сандак
 13
11 100 EUR
2012

Онлајн: 18ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

 Inny - фрижидерски заменлив сандак
 8
1 813 EUR
2012

Онлајн: 18ден

MEGA-TRUCK

Полска, Tarczyn

 Aufbau - фрижидерски заменлив сандак
 3
1 900 EUR
1990

Онлајн: 22ден

KMM Truck GmbH & Co. KG

Германија, München

 Frys skåp - фрижидерски заменлив сандак
 5
4 695 EUR
2009

Онлајн: 22ден

Mindessons AB

9

Шведска, Trelleborg

Schmitz - WKO 7.45 FP 60 Kühlkoffer, Carrier 136  - фрижидерски заменлив сандак
 15
24 500 EUR
Нето цена
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Корисна носивост: 12 615 kg

Онлајн: 22ден

Transimpex GmbH

Германија, Bakum

Идентификација 33684

 Kögel - JUMBO BDF-Kühlkoffer - фрижидерски заменлив сандак
 15
4 500 EUR
2001
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 300 kg

Онлајн: 23ден

MLS - Mobil Logistik Service

Германија, Heidesee

 Containex - 2 x 40 Fuss Kühlcontaineranlage - фрижидерски заменлив сандак
 13
14 900 EUR
2000

Онлајн: 23ден

MLS - Mobil Logistik Service

Германија, Heidesee

 Krone - Zentralachs/- Motorwagen/Tiefkühlaufbau/Paketpreis - фрижидерски заменлив сандак
 15
25 275 EUR
2014
Бруто тежина: 18 000 kg
Нето тежина: 9 000 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - Tiefkühlkoffer - Wechselbrücke BDF-7.45 ab SOFORT - фрижидерски заменлив сандак
 15
15 275 EUR
2006
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 975 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - mob. Kühllager 13,60 m,Fenster, Glastür,ab SOFORT. - фрижидерски заменлив сандак
 8
7 750 EUR
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Krone - mob. Kühllager 13,60 m, ab SOFORT - фрижидерски заменлив сандак
 7
4 875 EUR
2010
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

BRÜGGEN SWAP-STORE

Германија, Oelde

 Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - фрижидерски заменлив сандак
 12
Прашајте за цена
2015
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 750 kg

Онлајн: 25ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

 Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - фрижидерски заменлив сандак
 8
Прашајте за цена
2010
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 3 750 kg

Онлајн: 25ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

 / - ISO Trockenfracht BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - фрижидерски заменлив сандак
 12
Прашајте за цена
2002
Бруто тежина: 16 000 kg
Нето тежина: 2 804 kg

Онлајн: 25ден

Lippstädter Anhänger GmbH

Германија, Lippstadt

 / - ARCON Kühlwechselbrücke - фрижидерски заменлив сандак
 4
12 800 EUR
Нето цена
2001

Онлајн: 30ден

Esmatrans AG

Швајцарија, CH-5272 Gansingen

Идентификација c24_23166

Schmitz Cargobull Thermo-WAB, Thermo King T-1000R, Kranbar  - фрижидерски заменлив сандак
 20
33 990 EUR
Нето цена
2019

Онлајн: 1мес 7ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

11

Австрија, Peuerbach

Идентификација TR2085

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.