Volvo TORK KONVERTÖR Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM Трансмисија за продажба, ID: 7610996
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Volvo TORK KONVERTÖR Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM

Трансмисија за Градежна машина Volvo TORK KONVERTÖR Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM

Објавено: 2мес 28ден

Додај во омилени
PDF
share
Трансмисија за Натоварувач на тркала Volvo TORK KONVERTÖR   Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM: слика 1
Трансмисија за Натоварувач на тркала Volvo TORK KONVERTÖR   Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM: слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 28ден

Додај во омилени
PDF
share
Контактирајте го продавачот
Бренд

Погоден за модели

Volvo A25C, A30C, A30C BM, A35C, A35C BM
Година на производство

2021
ОЕМ замена

11038432,11037498, 11038435, 11036967, VOE 11038432,VOE11037498,VOE11038432,VOE11037498
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКАchevron_right
Повратен повик
Мотор/погонска група
пренос

Volvo, Volvo
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

11037498, 11038432

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Турција, Ankara
watch_later
Локално време на дилерот:
07:03
Доверлив
2 Повеќе од 2 години со Truck1

Лица за контакт
Yilmaz Aydogmus
English, Türkçe

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКАchevron_right
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Spare parts
t1 test unit - YM GUC TORK VE IS MAKİNALARI LTD STI